Календарь в поддержку искусства

13.12.2005 дарь Грам 2006

23 листопада в офісі ТОВ “ІННОВАЦІЙНА ФІРМА “ГРАМ” відбулася презентація нового перекидного календаря на 2006 рік із серії “Художники Слов’янщини”.

Фірма “ГРАМ” займається випуском електронних вагів, дозаторів. Більша половина вугільної та хімічної промисловості Донбасу користується її послугами. Тож що може пов’язувати “ГРАМ” їз художніми роботами?

Справа в тому, що її директор В.О. Бударін – прихильник високого мистецтва. Володимир Олександрович вирішив реалізувати своє захоплення в тому числі і завдяки календарям, на яких зображені роботи слов’янських митців. Тобто поєднати приємне з корисним: з одного боку – реклама фірми, з іншого – естетична насолода. В минулому році фірма “ГРАМ” заклала початок цій традиції. Календар на 2005 рік прикрашали роботи Володимира Трутко. Цього року директор “ГРАМу” запросив до співпраці відомого художника Юрія Савченко, який уже 50 років займається творчою діяльністю. Наприклад, такі чудові його картини як “Морозний вечір” або “Адріатичне море” не можна залишити поза увагою.

Юрій Григорович усе життя присвятив мистецтву. Починаючи з 80-х років, його персональні виставки експонували в багатьох країнах світу. Співпрацювати з фірмою “ГРАМ” Юрій Савченко погодився одразу. Він дуже радий, що знаходяться люди, які не тільки полюбляють мистецтво, а й намагаються прищепити цю любов іншим.

Гості презентації побажали митцю та директору фірми “ГРАМ” подальшої плідної роботи та творчого натхнення. Володимир Олександрович у свою чергу пообіцяв, що цю передноворічну традицію він обов’язково продовжить, і в календарі на 2007 рік ми побачимо роботи ще одного талановитого художника з Слов’янська.